NOVINKY


 

Ve dnech 4. 10. - 8. 10. 2021 neordinujeme. Akutní bolestivé případy ošetří po předchozí telefonické domluvě MUDr. Jindřich Handl na adrese Panská 24, Rychnov nad Kněžnou (tel.: 494 531 955).

Ve dnech 23. 8. - 27. 8. 2021 neordinujeme. Akutní bolestivé případy ošetří po předchozí telefonické domluvě MUDr. Jindřich Handl na adrese Panská 24, Rychnov nad Kněžnou (tel.: 494 531 955).

Ve dnech 9. 8. - 13. 8. 2021 neordinujeme. Akutní bolestivé případy ošetří po předchozí telefonické domluvě MUDr. Jindřich Handl na adrese Panská 24, Rychnov nad Kněžnou (tel.: 494 531 955).

Dentální hygiena je nezbytnou součástí komplexní stomatologické péče a my jsme moc rádi, že Vám ji od května můžeme nabídnout přímo v naší ordinaci. Ošetření nabízíme i pro pacienty, kteří k nám pravidelně nedochází.

Znovu spouštíme objednávání nových pacientů na vstupní vyšetření. Máte-li zájem, vyplňte kontaktní formulář v záložce "KONTAKT" a my se Vám v dohledné době ozveme s nabídkou volného termínu. Jak takové vstupní vyšetření probíhá, se můžete dočíst zde: Vstupní vyšetření

Vzhledem k velkému zájmu jsme nuceni dočasně pozastavit objednávání na vstupní vyšetření. Všechny, kdo stihli vyplnit kontaktní formulář, budeme postupně kontaktovat s nabídkou termínu vstupního vyšetření. Pokud to pak naše kapacita dovolí, co nejdříve objednávání zase spustíme.

Vítejte na webových stránkách nové zubní ordinace SJH Stomatologie v Rychnově nad Kněžnou. Přestože již fungují naše webové stránky, ordinace zatím otevřeny nejsou. Zahájení provozu je plánováno na 6. dubna 2021. Již nyní si však můžete zajistit objednání na vstupní vyšetření. Vyplňte krátký formulář v záložce "KONTAKT" a my se Vám ozveme s...